Гурт «Мандри» оприлюднив відео на нову пісню «Гради вогняні»

КультураК. С., 17 вересня 20175080
Гурт «Мандри» оприлюднив відео на нову пісню «Гради вогняні»
Гурт «Мандри»

Гурт «Мандри» оприлюднив нову пісню «Гради вогняні». Ця пісня і відео є першим синглом нової програми та альбому-ретроспективи «Час Летить» Фоми та гурту «Мандри».

Альбом та нова програма складаються з пісень, які були записані протягом 2013-2017 років під час подій Майдану, та війни на Сході України.

«Багато пісень з цього альбому першими почули українські воїни добровольчих батальйонів та ЗСУ у 2014-2015 та 2017 роках під час спеціальних поїздок колективу в зону АТО», - говорять автори пісні. Також програму вже почули в Німеччині, Великобританії, США та Канаді, в рамках міжнародного мистецького документального проекту

«Майдан. Украіна. Шлях до Свободи» та під час північно-американського туру фільму українських режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія «Добровольці Божої Чоти». Альбом «Час Летить» вийде в світ восени 2017 року і буде виданий компанією Comp Music, а велике всеукраїнське та світове турне гурту «Мандри» з нагоди виходу нового альбому та 20-річчя творчої діяльності вже почалося. Першими містами які почули нову програму були українські міста Авдіівка, Бахмут, Попасна, Торецьк, Волноваха та Маріуполь. А першими слухачами - військовослужбовці. Згодом нову програму почують Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Чернівці, Луцьк та інші великі міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук