Хакери намагалися продати московський Кремль на сайті держторгів РФ

СвітЛюбко Петренко, 17 лютого 201517530
Хакери намагалися продати московський Кремль на сайті держторгів РФ

На офіційному сайті Російської Федерації для розміщення інформації про проведення торгів на продаж було виставлено московський Кремль. Про це повідомив інформаційний ресурс Znak.com.

Ця заявка надійшла від імені голови Нижньосергінского муніципального району Свердловської області Валерія Єремєєва. Як згодом з’ясувалося, це було хакерською атакою проти чиновника. Причому Єремєєв ставав жертвою хакерів уже не вперше.

Згідно з інформацією Znak.com, в анотації до лота зазначалося:

«Нежитлове цегляна триповерхова будівля, 1787 року побудови, площею 21289,9 кв.м, кадастровий номер: 77: 01: 0001001: 1298, розташована за адресою: м Москва, Кремль, д. Б / Н, корп.1. Колишня робоча резиденція Президента Російської Федерації В.В. Путіна. Будівля перебуває у відмінному стані, після реставрації, обладнана системою охорони та спецзв'язку. Два підземні поверхи. Зручна парковка. Терміновий продаж у зв'язку з браком коштів для допомоги Новоросії».

Первісна «ціна лота» була встановлена на рівні 30 рублів. Наголошується, що для участі в торгах, необхідно бути членом партії «Єдина Росія».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук