Харківський авіазавод заборгував своїм працівникам 30 млн грн

Колектив Харківського авіазаводу не отримує зарплати з вересня минулого року

Літак АН-74 ТК 300Д у VIP- компоновці виробництва харківського авіазаводу

Працівники Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП) вийшли на пікет до прохідної заводу з вимогою погасити борги із зарплати.

В акції взяли участь до 100 робітників, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Пікетники стверджують, що їм виплатили тільки половину зарплати за серпень минулого року. За словами голови профкому авіазаводу Михайла Погорєлова, загальна заборгованість із зарплати становить близько 30 млн грн.

«У заводу зараз є два джерела для погашення частини заборгованості по зарплаті. 8 млн грн за контрактом на виробництво літака надійшли в банк «Фінанси і кредит». Але завод від банку гроші ще не отримав. Крім цього, затримується отримання відшкодування з ПДВ. Ці кошти обіцяли дати ще тиждень тому, але їх досі на рахунку заводу у Держказначействі немає», – сказав Погорелов, звертаючись до працівників.

Пізніше голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін, коментуючи ситуацію, наголосив на неефективності попереднього гендиректора підприємства Анатолія М'ялиці.

«Ми мали розмову з керівництвом міністерства економіки щодо ситуації на підприємстві. Контракт у М'ялиці закінчився. І при заборгованості по зарплаті я не бачу необхідності та можливості його продовжувати, тому що в чому ж тоді ефективний менеджмент, якщо не платять людям зарплату?», – сказав він.

Керівник обладміністрації повідомив, що подав до Міністерства економіки свої пропозиції щодо виходу заводу з кризової ситуації, але відмовився уточнювати, в чому вони полягають.

Райнін також розповів, що зараз Мінекономіки оголосило конкурс на посаду гендиректора підприємства. Конкурс повинен закінчитися 29 травня.

Як повідомляв ZAXID.NET, поточний залишок на єдиному казначейському рахунку є рекордним за останні 10 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук