<

Харківський «Металіст» може переїхати у Суми

Спорт10 лютого 201513220
Харківський «Металіст» може переїхати у Суми
Стадіон «Ювілейний» у Сумах

Керівництво харківського футбольного клубу не може домовитися із представниками Харківської обласної адміністрації щодо оренди ОСК «Металіст». Тому команда розглядає можливість проводити свої домашні матчі у Сумах на стадіоні «Ювілейний», пише Terrikon.

За оренду стадіону на один матч обласна влада Харкова хоче отримувати 250 тис. грн. Однак ця сума не влаштовує ФК «Металіст», тому що крім оплати оренди спорткомплексу, футбольний клуб додатково платить 140 тис. грн. для організації та проведення кожного матчу (робота стюардів, комунальних, медичних служб і служб безпеки). Також до оплати за стадіон клуб повинен оплачувати оренду за використання підтрибунних приміщень та будівлі дитячої академії - приблизно 100 тис. грн. щомісяця. Таким чином, один домашній футбольний матч «Металіста» обійдеться клубу майже у півмільйона гривень.

У листі до обласної державної адміністрації ФК «Металіст» повідомляє, що клуб згоден платити за кожен матч 180 тис. грн. (що вже на 30 тис. грн. більше, ніж наприкінці минулого року), але не 250 тис. Оплата ж за використання підтрибунних приміщень стадіону і будівлі академії клуб оцінив додатково у 50 тис. грн.

Поки обласна влада і керівництво стадіону не можуть прийти до спільного знаменника, з достовірних джерел стало відомо, що у «Металіста» вже з'явився запасний варіант - сумський стадіон «Ювілейний», оренда якого обійдеться клубу набагато дешевше.

Нагадаємо, у вересні 2014 року суд розірвав договір купівлі-продажу єдиного майнового комплексу, який 30 серпня минулого року уклали Харківська облрада і ТОВ «Спортивний комплекс «Стадіон Металіст», оскільки останній досі не погасив борг у розмірі 563,58 млн грн.

ТОВ «СК «Стадіон Металіст» входив у структуру футбольного клубу «Металіст», що належить групі Сергію Курченко, який з квітня минулого року оголошений в розшук.

Як повідомляв ZAXID.NET, у серпні 2014 року суд також арештував кошти та майно компанії ВЕТЕК Сергія Курченко, а також акції харківського ФК «Металіст», стадіон і футбольну базу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук