Харківський театр покаже у Львові виставу за романом Сергія Жадана

КультураК.С., 22 вересня 20162560
Харківський театр покаже у Львові виставу за романом Сергія Жадана
Вистава «Депеш Мод»

Прем’єрою у Києві розпочалися гастролі Харківського театру для дітей та юнацтва із виставою за романом «Депеш Мод» відомого письменника Сергія Жадана. У Львові її показ відбудеться 23 вересня в приміщенні Першого українського театру для дітей та юнацтва о 18:00.

Вистава була створена німецьким режисером Маркусом Бартлем спершу на німецькій театральній сцені.

Ще у 2009 році  режисер Маркус Бартль та художник-постановник Філіп Кіфер прочитали книгу «Депеш Мод» та вирішили інсценізувати історію трьох підлітків на тлі розпаду СРСР.

Вони отримали дозвіл Сергія Жадана, а також приїздили до Харкова, де розгорталися події роману, щоб відчути атмосферу міста.

За рік у Ландсгутському земельному театрі Нижньої Баварії відбулася прем’єра.

«Я вперше побачив виставу у театрі Нижньої Баварії на закритті сезону. Автори доволі точно передали зміст книги, спектакль тривав більше 3 годин та відображав дух часу. Якийсь час вистава йшла на німецькій сцені, а потім ми з Маркусом Бартлем подумали, що доречно показати «Депеш Мод» в Україні. Але привезти німецьку трупу, яка задіяна в інших постановках, було проблематично. Згодом ми отримали пропозицію від Goethe-Institut  зробити спектакль на український сцені з українськими акторами під кураторством німецького тандему Бартля та Кіфера. «Депеш Мод» повернувся до Харкова, де колись з’явився на світ», - розповідає Сергій Жадан.

Ідею вирішили втілити на сцені Харківського театру для дітей та юнацтва. Жадан адаптував п’єсу для молодої публіки та прибрав нецензурну лексику. Ролі Сергія Жадана, Собаки Павлова та Васі Комуніста зіграли Костянтин Скиба, Данило Карабейник, Дмитро Герасимчук.

Вистава відбудеться у рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев-2016».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук