Херсон також подав заявку на проведення «Євробачення»

КультураДарина Цвях, 5 липня 20163060
Херсон також подав заявку на проведення «Євробачення»

До п’яти українських міст, які подали заявку на проведення «Євробачення-2017» долучився Херсон. Тепер шість обласних центрів, Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків і Херсон, боротимуться за право приймати у себе пісенний конкурс.

У п'ятницю 8 липня завершується перший етап відбору господаря міжнародного пісенного конкурсу. Заявки на відповідність критеріям конкурсу проаналізує оргкомітет. Про це повідомляє Національна телекомпанія України. Враховуватимуть вимоги до розміщення гостей конкурсу та їх безпеки. А також місце проведення конкурсу. Це має бути крита арена, яка вміщає не менше 7 тис. осіб із обладнаним прес-центром на 1550 журналістів. Крім того, має бути приміщення для фінальної вечірки конкурсу приблизно на 3 тис. осіб.

«Підготовку до проведення такої масштабної події мають почати заздалегідь, і тому цієї п'ятниці завершують перший етап відбору господаря міжнародного пісенного конкурсу. Далі Оргкомітет спільно з Європейським мовним союзом продовжить вивчення пропозицій від усіх претендентів, аналізуючи їх на відповідність встановленим критеріям», – йдеться у повідомленні «Першого національного».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук