Художник Ярослав Тягун показав оголених львів'янок

Виставка у стилі ню ‒ у галереї «Мадам Пальмгрен»

Головні новини Львова 05.09Марічка Крижанівська, 5 вересня 2018, 14:08 12978 1

Львівський митець Ярослав Тягун відкрив персональну виставку у галереї «Мадам Пальмгрен». Цього разу він презентує портрети панянок у стилі ню і пейзажі Львова.

Колись він носив довге волосся і тусувався із компанією хіпі. Тепер цілковито зосередився на мистецтві. Критики нерідко називають стиль Ярослава Тягуна пуантилізмом. Він же ж малослівний, каже, нехай за нього промовляють твори. Тому й пропонує різножанровий живопис: від портретів у стилі ню, до натюрмортів і пейзажів. Його пікантні оголені панянки вельми пасують до старих вуличок Львова.

«Прекрасно один до одного пасують, бо це гарно і це гарно. Хіба ні?», ‒ каже Ярослав Тягун.

На відкриття виставки прийшов герой однієї із картин ‒ хіпі Алік Олісевич. Згадує, як з'явився сюжет цього полотна із назвою «Кава на Вірменській».

«То було 9 років тому. Ми прийшли каву пити, пані Світлана, оця наша знайома, також. Але вона вийшла з авта отака голісінька, вийшла просто взяти каву. І шпацерує з кав'ярні на вуличку пити каву. Ну, відповідно, я також за нею, бо я не міг встояти. І ми потім пили каву і пліткували про життя-буття у Львові», ‒ жартує Алік Олісевич.

У пейзажах шукає маловідомий Львів, де панує затишна нерозпіарена атмосфера.

Намалював і львівського джазмена Юрія Шаріфова, якого з нами уже нема. На портреті автор створив музиканта таким, яким запам'ятав ‒ оптимістичним життєлюбом.

«Він був іронічний, все на жарт обертав, така була в нього усмішка десь в кутиках очей», ‒ згадує художник.

Виставка живопису Ярослава Тягуна триватиме до 18 вересня у галереї «Мадам Пальмгрен» на вул. Федорова, 8.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук