Художниця навчатиме освітян та музейників Львова розмовляти з дітьми про патріотизм

КультураК.С., 20 червня 20181680
Художниця навчатиме освітян та музейників Львова розмовляти з дітьми про патріотизм

21 червня о 13:00 у музеї «Територія Терору» відбудеться воркшоп для освітян та музейників міста «З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин», який проводитиме концептуальна художниця, лауреатка премії ім. Казимира Малевича, посланиця з толерантності Програми розвитку ООН в Україні Алевтина Кахідзе.

«Восени 2016 року в одній сільській школі мене запросили до співпраці над Стендом патріотичного виховання, мовляв “зараз в кожній школі має бути”. Тоді я подумала: що саме я можу запропонувати дітям для такої складної теми – як виховується патріотизм, і хто такий патріот, і чи потрібно про це говорити? Мені потрібно було більше року, щоб з’явилися перші ескізи стенду — чорно-білі малюнки із запитаннями, на які дитина може домалювати свої відповіді або скористатися моїми підказками. Працюючи над стендом, який я назвала “З дітьми про громадянство людей, тварин і рослин”, я проговорювала запитання для стенда із моїми друзями та колегами аби уявити розмови, яку мені б хотілося мати із дітьми. Стенд майже готовий і я встигла його перевірити із дітьми - це дійсно працює», - розповіла Алевтина Кахідзе.

Алевтина Кахідзе. Фото PinchukArtCentre

Під час заходу буде презентовано напрацювання авторки, аби торкнутися складних питань толерантності у розмовах із дітьми щодо патріотизму.

Зустріч із Алевтиною Кахідзе пройде в рамкам її місії «Толерантність мовою мистецтва» за підтримки програми розвитку Організації Об'єднаних Націй та Міжнародного Центру Перспективних Досліджень.

Алевтина Кахідзе родом з Донбасу, живе в Києві. Ще студенткою Академії образотворчого мистецтва та архітектури.стала переможцем II Українського конкурсу молодих кураторів та художників, що дало змогу зробити першу персональну виставку в Центрі сучасного мистецтва. Навчалася в Нідерландах в академії Яна Ван Ейка на відділенні візуального мистецтва.

У творчості використовує суміш різних видів мистецтва, відеороботи та інсталяції. Серед нещодавніх арт-проектів – книга «Ждановка», під обкладинкою якої зібрано колаж з особистих спогадів, діалогів, газетних статей і текстів з інтернету, що стосуються міста Ждановки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук