Імпорт автомобілів в Україну зріс на 64%

Найбільше легкових автомобілів привезли з ЄС

За підсумками перших двох місяців 2017 року в Україну в режимі імпорту було ввезено 15,195 тис. легкових автомобілів, загальна митна вартість яких становила 205,4 млн доларів. Про це повідомила «Українська правда» із посланням на дані асоціації «Укравтопром».

Як зазначається, порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість ввезених авто зросла на 64%, а середній прайс одного імпортованого автомобіля знизився майже на 3 тис. доларів і становив 13,5 тис. доларів.

Найбільшим постачальником машин в Україну за звітний період став Євросоюз, з країн якого було імпортовано 11 296 автомобілів на суму еквівалентну, 141,9 млн доларів.

Імпорт з США становив 891 автомобіль, а його вартість – 19,5 млн доларів. Японія заробила на українцях майже 15 млн доларів, відвантаживши 731 авто. З Туреччини і Південної Кореї в Україну прибуло по 564 легкових автомобіля.

З країн СНД на український ринок прибуло 379 легкових автомобілів, на закупівлю яких було витрачено 3,3 млн доларів.

При цьому, іномарки в СНД купувалися тільки в двох країнах – Росії та Узбекистані. З першої в Україну ввезли 288 автомобілів, а з другої – 88 штук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук