Індустріальний парк Sigma Park Yarychiv: ініціатива, покликана перетворити Львівщину на Сінгапур

ЕкономікаПромоція, 6 лютого 201823482
Індустріальний парк Sigma Park Yarychiv: ініціатива, покликана перетворити Львівщину на Сінгапур
Відвідини заводу компанії BMW

27 проектів інженерних комунікацій, очисних споруд, підведення електрики та газу, логістики. Понад 100 фахівців, які працювали над проектуванням. Та амбітні плани створити до 2-х тисяч робочих місць вже у 2018 році. Індустріальний парк Sigma Park Yarychiv підводить підсумки бурхливого року та готується до нового етапу - будівництва першої черги.

Після 15 лютого всі проекти будуть подані на державні експертизи і компанія забудовник PR Development нарешті зможе від «паперової» роботи перейти до спорудження першого на Львівщині індустріального парку, створеного з приватної ініціативи. Ділянку готують вже зараз: чистять від самосіву, відновлюють меліорацію.

А також максимум зусиль спрямовують на пошук інвесторів, адже Sigma Park Yarychiv – це 25 гектарів, які дозволять раціонально розмістити кілька великих та десяток менших підприємств. Планується, що це будуть представники харчової, фармацевтичної та легкої промисловості. Вже зараз як мінімум троє закордонних партнерів готові відкрити свої виробничі потужності на новому об’єкті. Шукали їх практично по всій Європі – представники компанії PR Development протягом минулого року за власний кошт здійснили поїздки у Польщу, Словаччину, Чехію, Німеччину, Швейцарію, Данію, Білорусію. На виставках та економічних форумах не лише переймали міжнародний досвід створення приватних Індустріальних парків, а й презентували інвестиційні можливості України та Львівського регіону.

Під час Міжнародного економічного форуму у Львові

«У нас дві глобальні цілі, – каже Роман Процак, співзасновник Sigma Park Yarychiv - знизити трудову міграцію та збільшити надходження до бюджетів місцевих громад. І формат Індустріального парку Sigma Park Yarychiv ідеально підходить для досягнення цих завдань. Адже ми заздалегідь попереджаємо інвесторів про те, що зарплата на їх підприємствах має бути хоча би як три мінімальні зарплати в Україні, це свого роду, обов’язкова умова для учасників Парку. До того ж, інвестори не лише будуть сплачувати податки – саме створення робочих місць, яких у нас заплановано близько 6-ти тисяч, призведе до зростання купівельної спроможності, що стимулюватиме зростання бізнесу в цілому».

День України м. Брно у жовтні 2017 року

Розвиток регіону через залучення інвестицій – шлях, який обирають чимало країн. І саме приватні Індустріальні парки, на відміну від державних, виступають ефективним інструментом для іноземних капіталовкладень. Причина, зокрема, і в тому, що такі бізнес-ініціативи є більш гнучкими та динамічними, спрямованими на конструктивний діалог з партнером, готовими до надання ширшого кола послуг через створення супроводжуючих підрозділів. Так, у сусідніх Білорусії та Польщі, такі Парки стимулюють економіку, позитивно позначаються на інфраструктурі, сприяють тому, що люди працюють на місцях та залишаються поряд з рідними. А в перспективі це ще й розвиток освітнього потенціалу через створення прошарку фахівців у співпраці навчальних закладів та бізнесу. Компанія PR Development також іде в цьому напрямі, започаткувавши майданчик для налагодження співпраці навчальних закладів та учасників Індустріального парку. А це означає, що випускник професійного училища або ліцею, гарантовано зможе отримати місце праці в одній з міжнародних компаній, які відкриють представництва на території Парку.

Презентація індустріального парку Sigma Park Yarychiv під час Міжнародного економічного форуму у Львові

Попереду чимало роботи, але тепер її результати будуть помітні неозброєним оком. Адже етап слухань, погоджень, дозволів майже завершено і вже незабаром буде закладено перший камінь у фундамент Індустріального парку Sigma Park Yarychiv. Всього у планах компанії PR Development створення цілої мережі, що включатиме 11 приватних Парків у Львівській області – 11 ідеальних маєтків для розвитку потенціалу регіону, нарощення промислової потужності, створення нових можливостей. Розташування майбутніх парків продумано так, аби покривати практично всі регіони та забезпечити мешканців високооплачуваною робою за місцем проживанням.

Модель Індустріальних парків є надзвичайно перспективною, адже може змінити глобальну кон'юнктуру та вивести Україну в лідери міжнародного економічного ринку, - переконані ініціатори створення Індустріального парку Sigma Park Yarychiv. Тому й сподіваються, що держава не стоятиме осторонь і на законодавчому рівні створюватиме привабливі умови для закордонних партнерів. А зі свого боку, забудовник зробить все можливе для того, аби вести бізнес на Львівщині було комфортно. Для цього PR Development створює керуючу компанію, яка буде займатися обслуговуванням парків та представлятиме інтереси учасника Індустріального Парку в державних і громадських організаціях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук