<

Інформатор у справі корупції ФІФА боїться за власне життя

Спорт20 листопада 20143610

Федра аль-Маджид, яка була інформатором Міжнародної федерації футболу (ФІФА) у розслідуванні правомірності виборів господарів чемпіонатів світу 2018 і 2022 років, заявила, що після публікації звіту стала серйозно побоюватися за своє життя, повідомляє BBC Sport.

«Я ознайомилася з абсолютно новою культурою параної, залякування та погроз. Тепер до кінця життя я буду змушена озиратися по бокам», - заявила аль-Маджид.

До 2010 року Федра аль-Маджид входила до комітет, який готував заявку Катару на ЧС-2018. Вона розповіла слідству, що чула, як катарські чиновники пропонували трьом колишнім членам ФІФА з Африки $1,5 млн за їхні голоси під час виборів господаря чемпіонату світу 2022 року.

Раніше аль-Маджид і Боніта Мерсіадес, яка працювала у такому ж комітеті від Австралії і також була інформатором ФІФА, звинуватили організацію в розкритті інформації про їхні особи, яка мала бути конфіденційною.

Нагадаємо, раніше ФІФА зняла всі підозри з Росії та Катару щодо порушень під час виборів господарів чемпіонатів світу 2018 і 2022 років. Однак член комітету з етики ФІФА Майкл Гарсія подав апеляцію щодо звіту асоціації, оскільки ФІФА ухвалила рішення не публікувати повністю його звіт про розслідування, оприлюднивши лише короткий оглядовий рапорт.

Також своє розслідування продовжує ФБР у США. Слідчі вирішили активізувати розслідування, яке може вилитися в звинувачення проти високопоставлених чиновників ФІФА, заявили представники правоохоронних органів США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук