Інформцентр Мін’юсту купив дорогих планшетів на ₴8 млн

ЕкономікаО.Г., 6 травня 20157780

ДП «Інформаційний центр» Мін’юсту України уклало угоду з ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енглер» на постачання електронних планшетів на ₴8,06 млн.

Як повідомляють «Наші гроші», замовили 410 планшетів по ₴19650 кожен, що відповідає очікуваній ціні тендеру.

Замовник хотів придбати планшети з характеристиками, які відповідають моделі Lenovo ThinkPad Tablet 2, які в інтернет-магазинах коштують по ₴18-19 тис. Також у цьому ціновому діапазоні знаходяться одній з найдорожчих моделей iPad. Разом з тим у тендерній документації немає жодних даних про те, які саме планшети було придбано.

Фірма «Енглер» не відразу стала переможцем тендеру. Спочатку «Інформаційний центр» обрав заявку ТОВ «Інзарго» вартістю ₴6,44 млн, акцептувавши її пропозицію 15 квітня. Однак вже 16 квітня з невідомих причин було винесено новий акцепт заявці фірми «Енглер», дорожчій на ₴2 млн.

Також на тендер подавали заявки фірми «ЕлекТех» і «Навігатор», які пропонували планшети ще дешевше – за ₴5,2 млн та ₴3,93 млн відповідно. Однак ці пропозиції було відхилено, оскільки запропоновані планшети не мали тилової камери, яку вимагав замовник.

Відтак єдиним конкурентом фірми «Енглер» Юрія Гречишкіна та Михайла Каліткіна на тендері було ТОВ «ІТ-інтегратор», зареєстроване на кіпрський офшор «Redrix holding limited, llc».

Держпідприємство «Інформаційний центр» Мін’юсту України займається підтримкою державних електронних реєстрів, у тому числі ЄДРПОУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук