Інсайдери на валютному ринку Форекс – хто ці люди?

Економікапромоція, 17 березня1970
Інсайдери на валютному ринку Форекс – хто ці люди?
Ринок Форекс

У загальному сенсі інсайдером називається людина, яка має доступ до вузького кола інформації, закритої для засобів масової інформації та громадськості. Цей термін прийшов на Форекс з фондових ринків, де інсайдерська інформація використовувалася для збагачення трейдерів в короткі часові періоди і з мінімальним ризиком. Але з валютним ринком справи йдуть дещо іншим чином.

Інсайдерська інформація

Насамперед, інсайдерська інформація вказує на новини та події, про які відомо лише обмеженому числу осіб. Дана інформація може включати в себе статистичні дані, геополітичні маневри, несподівані політичні рішення або корпоративні події. Приватним інвесторам подібна підказка здатна принести величезні прибутки при day trading strategies, адже так вони можуть не просто нівелювати власні ризики, але й отримувати надприбуток, передбачаючи подальшу поведінку валютних пар.

Інсайдерами на валютному ринку форекс називаються наступні особи:

• Співробітники великих інвестиційних банків, яким доступна інформація від корпоративних і приватних клієнтів;

• Співробітники статистичних агентств та державних організацій, які володіють найсвіжішою інформацією про економічне та фінансове положення країни;

• Люди, які першими дізнаються про події на ринку, що очікуються в найближчому майбутньому.

Не складно здогадатися, що такі відомі сімейства, як Рокфеллери і Ротшильди нажили свої статки саме на інсайдерської інформації і продовжують нею володіти по сьогоднішній день.

Втім, деколи інсайдерська інформація насправді не є такою. Адже подібними чутками і нібито «достовірними даними» можна відмінно управляти рухом ринку в штучних і спекулятивних цілях. Особливо помітно це на прикладі «помилкових» заяв важливих державних діячів і працівників фінансових організацій, які згодом призводили до серйозних ринкових коливань, але пізніше спростовувалися.

Гравцям на ринку Форекс слід розуміти, що будь-яка пропозиція про продаж «інсайдерської інформації в 99,9% випадків є шахрайським прийомом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук