Інспектора Держпраці у Львові оштрафували на 25 тис. грн за хабар

Службовця затримали після отримання тисячі доларів хабара від підприємиці

7 вересня

Суддя Галицького районного суду Львова Наталія Зубачик визнала винним Степана Хомика, який, працюючи інспектором Держпраці у Львові, вимагав та отримав 1 тис. доларів хабара від підприємиці. Про це йдеться у вироку суду, який оприлюднили у судовому реєстрі 6 вересня.

Степан Хомик затримали під час отримання хабара 7 травня. Ці гроші він отримав від підприємиці за не притягнення її до адміністративної відповідальності за виявленні під час перевірки порушення. Однак у вироку суду чітко не вказано, які саме порушення виявив інспектор.

Під час засідання суду Степан Хомик визнав свою провину. Суд визнав його винним у вимаганні хабара та призначив йому покарання у вигляді 25,5 тис. грн штрафу з позбавленням права працювати на певних посадах протягом двох років. Додамо, що на момент ухвалення вироку Степан Хомик ніде не працював.

Нагадаємо, що з початку року інспектори Держпраці Львівської області виписали штрафи за неоформлених працівників на території області на понад 10 млн грн. Після підвищення мінімальної зарплати з 1 січня цього року штраф за одного нелегального працівника зріс до 111,7 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Шляхово-ремонтні підприємства Львова працюватимуть за японською технологією 5S
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня