Інцидентом під час концерту «Потап і діти» займеться прокуратура

Театр та організатори висунули взаємні звинувачення

Депутат Верховної Ради Ірина Подоляк надіслала прокуророві Львівської області депутатське звернення стосовно інциденту, що відбувся у театрі імені Марії Заньковецької. Депутат вимагає здійснити перевірку того, що відбулося у театрі, з’ясувати, чи було укладено договір та виявити винних.

Наразі театр імені Марії Заньковецької та організатори концерту висувають взаємні звинувачення. Останні готують офіційне звернення до керівництва театру. У падінні глядачів під сцену вони звинувачують керівництво театру.

Представник компанії ТзОВ «Сoop promotions» яка організовувала концерт, Тарас Ребезюк розповів ZAXID.NET, що пильнувати сцену мала охорона театру, яка неякісно виконала свою роботу. За його словами, охорона мала б пускати на сцену по дві-три людини, як це є на інших концертах.

«Додаткову охорону ми можемо виставляти тільки на вхід. На самому майданчику була охорона театру ім. Марії Заньковецької. Зокрема керівник служби охорони разом із своїми працівниками. Нам сказали, що вони найкраще справляться. Вийшло так, що вони стояли тільки з боків сцени і коли Олексій Потапенко сказав, що можна виходити і взяти у дітей автографи, то через центральний вхід почали забігати мами з дітьми», – зазначив він.

Він також додав, що на інші концерти компанія бере свою охорону.

Натомість театр імені Марії Заньковецької відповідальність на інцидент покладає саме на організаторів концерту. На сайті театру оприлюднено офіційний лист, у якому йдеться, що «серед істотних умов договору сторонами було погоджено обмеження кількості відвідувачів, які замовник мав право запрошувати на свій захід; зобов’язання замовника дотримуватись Правил техніки безпеки для театрів та правил пожежної безпеки для закладів, підприємств та організацій культури».

«При завершенні концерту відбувся масовий неконтрольований вихід на сцену театру дітей та інших присутніх на концерті осіб, що стало причиною перевантаження та похилення дошок оркестрової ями (перед сценою), що могло загрожувати падінням з висоти у оркестрову яму та травматизмом присутніх. Ця ситуація створила реальну загрозу заподіяння шкоди життю і здоров’ю відвідувачів концерту у театрі, яка минула лише за щасливим збігом обставин та завдяки оперативній роботі відповідальних працівників театру, що допомагали глядачам та вживали заходів для уникнення паніки у залі», - наголошують у театрі. 

Зазначимо, що сцену у театрі ім. М. Заньковецької відремонтували влітку 2014 року, зокрема замінили сценічне покриття (планшет сцени) і перемурували колони, які підтримують несучі конструкції планшету сцени.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук