Інвесторів ваблять в Україну кваліфіковані кадри і низькі зарплати

Інвесторів ваблять в Україну кваліфіковані кадри і низькі зарплати
фото PwC
Енді Кузіч

Іноземним інвесторам вигідно вкладати кошти в Україну, бо тут є кваліфіковані кадри, а зарплати для працівників – невисокі.

Про це сказав директор з розвитку бізнесу Pricewaterhouse Coopers Ukraine Енді Кузіч під час міжнародної конференції "Індустріальні парки: можливості і перспективи розвитку", яка розпочалась сьогодні, 5 червня, у Львові і триватиме два дні у рамках проекту Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

"Перш ніж прийти у вашу область інвестори задають мені два основні питання: як там з корупцією і з кадрами. І тільки після отримання правильних відповідей, беруться обговорювати якісь перспективи", - зауважив аналітик.

Він розповів, що серед страхів потенційних інвесторів переважає недовіра до фіскальних органів України, до органів юстиції та правоохоронних органів. Інвестор не вірить, що у разі необхідності український суд захоче його захистити. 

До того ж всім відомо, що гроші люблять спокій і тишу, а в Україні сьогодні дуже неспокійно, тому не варто дивуватись слабкій інвестиційній активності, вважає аналітик. 

Зважаючи на ці фактори, експерта здивувала відсутність на конференції представників депутатського корпусу місцевої влади, адже саме з цими людьми, на думку Кузіча, можна і треба обговорювати подібні проблемні моменти.

Також Енді Кузіч наголосив на основних умовах, які українцям треба передбачити, розраховуючи на іноземного інвестора. 

Він зауважив, що поки Україна пропонує велику кількість фахових кадрів, низьку оплачуваність цих же кадрів і високу продуктивність виробництва, доти вона буде привабливою для великого бізнесу міжнародного рівня.

Найбільш привабливими кластерами для іноземного інвестора на Львівщині залишається розвиток легкої промисловості, логістики та кластер IT, стверджує аналітик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук