Історія фемінізму для підлітків вийде українською

КультураДарина Цвях, 18 квітня 20163181

22 квітня у Києві, на «Книжковому Арсеналі» презентують книгу про підлітків під назвою «Бути мною» відомої письменниці й ілюстраторки зі Швеції Анни Хьоґлунд. В Україні зробили перший переклад цього видання.

«Юнацькі проблеми подібні у різних країнах і в різних поколіннях. І що відвертіше ми будемо про це говорити, то ефективніше допоможемо підліткам долати складний перевал пубертату без трагічних наслідків», – цитує Іллю Стронґовського Cultprostir. Стронґовський є співзасновником «Видавництва», яке випустило цю книжку.

У центрі книги «Бути мною» – тринадцятирічна дівчинка-підліток, яка починає усвідомлювати себе жінкою і розмірковує стосовно питань, що тривожать багатьох у цьому віці.

«Це така собі історія і теорія фемінізму для підлітків, написана в дуже поетичній формі. Сподіваюся, її вихід стане приводом приділити пильнішу увагу питанням рівноправності в Україні», – розповіла перекладачка Юлія Юрчук.

Текст книги супроводжують малюнки і комікси, які створила авторка Анна Хьоґлунд. Також спеціально для українського видання вона написала передмову.

Книга «Бути мною» отримала одну з відзнак престижної премії Bologna Ragazzi Award і є вже завоювала популярність в Європі. В українських книгарнях вона з’явиться в липні 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук