Італія запровадила режим відкритого неба для України

ЕкономікаЮлія Поліковська, 29 березня 20167520
Італія запровадила режим відкритого неба для України

Італія фактично ввела режим відкритого неба з Україною. Про це повідомив юрист Андрій Гук, який був присутній на засіданні комісії Державіаслужби щодо розподілу прав на експлуатацію повітряних ліній.

«Італія відкрила небо з Україною і зняла всі обмеження щодо частот і кількості перевізників», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Державіаслужби, голова комісії з питань видачі призначень на авіамаршрути Сергій Коршук на засіданні повідомив, що від італійських колег надійшов лист, в якому вони інформують, що будуть затверджувати розклад польотів між Україною без обмежень. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Як відомо, наразі залишається заблокованим питання «відкритого неба» між Україною і ЄС. Угода про спільний авіаційний простір, яку парафували ще за часів Януковича, до цих пір не підписана.

Раніше міністр інфраструктури Андрія Пивоварський заявляв, що затримка в підписанні не пов’язана з Україною.

«Причина одна – стара територіальна суперечка двох європейських країн. Поки Великобританія і Іспанія не домовляться про статус Гібралтару, підписання Угоди буде відкладатися. Україна навіть не є стороною в цій суперечці. Тому всі припущення, що відкрите небо досі не введено через те, що комусь в нашій країні це не вигідно – тільки фантазії», – сказав тоді міністр.

Нагадаємо, в квітні 2015 року уряд України в односторонньому порядку запровадив режим єдиного авіаційного простору («Відкрите небо») для компаній – авіаперевізників ЄС. Цей режим введений в аеропортах Львова та Одеси. Режим введений в якості експерименту для всіх європейських перевізників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук