Італійські бізнесмени приїдуть до Львова шукати партнерів

Економіка19 квітня 20115170

Міський голова Львова Андрій Садовий запросив до Львова представників бізнесу з міста Брешія (Італія). Заплановано, що візит відбудеться 2012 року, і в його межах обговорять можливі напрями співпраці українського та італійського бізнесу. Про це мер повідомив під час брифінгу 19 квітня.

Відповідаючи на запитання про нещодавні відвідини бізнес-форуму в Італії, міський голова зазначив: «Це була дуже цікава зустріч. В нас у Львові більше року працює великий торговельний комплекс King Cross, де створено півтори тисячі робочих місць (збудований коштом італійських інвесторів, - ред.). Мені дуже приємно було зустрітися з мером міста Брешії (Італія) і запросити бізнесменів з Італії, щоб вони продовжували інвестувати в економіку Львова, створювати робочі місця, щоб ми збільшували кількість податків до місцевого бюджету від того бізнесу, який буде створено… В цілому феномен King Cross розвіює міф про недоцільність інвестування через складну економічну ситуацію. Показники цього комплексу вищі, ніж показники подібних комплексів у Польщі чи Італії».

Також Андрій Садовий розповів, що представники італійського бізнесу погодились приїхати до Львова.

«Зустріч відбудеться, думаю, наступного року. Вони достатньо якісно готуються… Ми будемо збирати пропозиції наших підприємців щодо того, у яких галузях вони хотіли б мати партнерів. Також італійські колеги мають звернутися до нас з пропозицією, в яких напрямках вони шукають партнерів Україні… Неможливо людині сьогодні приїхати в нову країну і без якісного партнера почати свою справу», – наголоси міський голова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук