Івано-Франківськ отримав премію Парламентської асамблеї Ради Європи

Місто визнали найактивнішим у просуванні «європейського ідеалу»

Івано-Франківськ виявився кращим за інші міста Німеччини, Італії, Франції, Польщі та українські Бровари

Парламентська асамблея Ради Європи у 2018 році присудила щорічну премію Приз Європи (Europe prize) Івано-Франківську. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАРЄ.

«Europe prize 2018, яка щорічно присуджується ПАРЄ місту, найбільш активному в просуванні європейського ідеалу, була присуджена Івано-Франківську в Україні», – йдеться в повідомленні.

Івано-Франківськ відзначено нагородою за міжнародну співпрацю в багатьох галузях, насамперед – в академічній діяльності, оскільки івано-франківські університети тісно співпрацюють з багатьма іншими європейськими. Місто також організовує низку тематичних і святкових заходів, присвячених Дню Європи та Європейський тиждень місцевої демократії. Івано-Франківськ славиться своїм яскравим культурним життям, що приваблює гостей зі всієї Європи, зазначили в ПАРЄ.

Сім інших міст: Бамберг і Мюнстер у Німеччині, Червія в Італії, Іссі-ле-Муліно у Франції і Сопот у Польщі, а також Бровари Київської області були відзначені премією Plague of Honour – другою за значущістю нагородою Ради Європи.

Київ і Львів є в нагородному списку серед 16 муніципалітетів, які отримали почесну грамоту.

Приз Європи засновано Кабінетом Міністрів Ради Європи 1955 року як найвищу нагороду, якої удостоюються муніципалітети і регіони Європи. Приз складається з пам'ятної нагороди, медалі, диплома і стипендії для молодих людей з міста-переможця, які поїдуть на навчання до Європи.

Востаннє українське місто отримувало Приз Європи 2010 року – тоді нагорода дісталася Харкову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук