Івано-Франківська облрада закликала ВР виділити області додаткових півмільярда гривень

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 2 березня 20181860

Івано-Франківська обласна рада звернулася до Верховної Ради виділити області додаткові кошти, оскільки в регіоні не вистачає грошей на зарплати працівникам бюджетних установ. Крім того, за словами обласних депутатів, від нестачі фінансування страждають і об’єднані територіальні громади.

В ухваленому до парламенту зверненні йдеться про напружену ситуацію з виплатою грошей бюджетникам, зокрема – Верховинського, Тлумацького та Косівського районів. Автори звернення зауважили, що незабезпеченість бюджетними призначеннями становить 486 млн грн, і саме на цю суму облрада закликала Верховну Раду збільшити бюджет Івано-Франківщини, інакше в регіоні може сильно зрости соціальна напруженість. Зокрема, 220 мільйонів не вистачає на медичні заклади.

«Не все в нас так гладко в громадах, як розказують з екранів. Нам дали волю, дали повноваження, а грошей дали замало. Наприклад, у Тлумацькій міській ОТГ не вистачає близько десяти мільйонів гривень», – сказав на засіданні облради у п’ятницю, 2 березня, депутат Микола Палійчук, якого процитував «Галицький кореспондент».

Його підтримав також депутат Святослав Никорович, який додав, що у Богородчанському районі дійсно є проблеми з зарплатами бюджетникам, зокрема – у центральній районній лікарні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук