Івано-Франківськ – третій в області за рівнем інвестицій на особу

Економіка22 квітня 20114230

1,4 млрд грн інвестицій надійшло в економіку Івано-Франківська у 2010 році. У розрахунку на одну особу освоєно 4,3 тис. грн капіталовкладень, а це 3 місце серед міст та районів області.

 

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі міської ради з посиланням на управління статистики, 73,5% з них – інвестиції в основний капітал, обсяг яких у порівняні з 2009 роком становить 100,7%.

Відтак спостерігалось зростання капіталовкладень спостерігалось у розвиток охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, освіти, готелів та ресторанів, фінансової діяльності, промисловості, організацій, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям, надання комунальних та індивідуальних послуг, діяльності у сфері культури та спорту.

Найбільшу частку (40,9%) усіх інвестицій в основний капітал спрямовано у розвиток організацій, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям. Значну частку інвестицій освоїли промисловість – 20,9%, транспорт і зв’язок – 19,4%.

Капіталовкладення у будівництво житла зменшилися на 5,9% і склали 411,2 млн грн.

Зменшено також обсяги інвестування у будівництво, державне управління, торгівлю, ремонт автомобілів, побутових виробів, предметів особистого вжитку, сільське господарство, мисливство, лісове господарство, транспорт і зв’язок.

Частка обласного центру у загальнообласному обсязі капітальних інвестицій склала 27,3%.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук