Івано-Франківськ потрапив до п’ятірки найкращих міст Європи

КультураАндрій Стець, 23 березня 201645000
Івано-Франківськ потрапив до п’ятірки найкращих міст Європи
фото Dapix Sunny

Парламентська Асамблея Ради Європи вдруге внесла Івано-Франківськ до п’ятірки найкращих міст Європи. Про це повідомляє місцеве видання «Фіртка» з посиланням на відділ міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста.

Як повідомляється, столиця Прикарпаття боротиметься за найвищу нагороду Парламентської Асамблеї Ради Європи – Почесний Приз Європи.

Конкуренцію місту складатимуть Бамберг (Німеччина), містом Жірона (Іспанія), містом Люблін (Польща) та Сінзінг (Німеччина)

Для фінального відбору буде підготовлено короткометражний фільм про Івано-Франківськ, який висвітлюватиме євроінтеграційну діяльність міста. Остаточне рішення ПАРЄ буде прийнято 19 квітня 2016 року.

Щорічно Парламентська Асамблея Ради Європи оголошує конкурс на здобуття муніципалітетами чотирьох високих нагород – Європейського диплому, Почесного прапора, Почесного знака та Призу Європи.

Зазначимо, Івано-Франківськ вже має три нагороди: у 2005 році місто отримало свою першу відзнаку – Європейський диплом, у 2008 році громаді було урочисто вручено Почесний прапор, а в рік свого 350-річчя обласний центр здобув Почесний знак.

Цими нагородами удостоюють муніципалітети та регіони Європи за європейську діяльність, розвиток дружби і співпраці між європейськими регіонами, а також поглиблення зв'язків між ними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук