Із 15 грудня на вулиці Львова планують випустити перший десяток нових тролейбусів «Електрон»

ЕкономікаОльга Гринько, 29 листопада12140
Перші 10 нових тролейбусів «Електрон» виїдуть на вулиці в середині грудня

Нові тролейбуси «Електрон» виїдуть на лінію орієнтовно 15 грудня. Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», триває процес офіційної передачі підприємству перших 10 нових тролейбусів «Електрон».

Як повідомили у прес-службі ЛМР, через запізнення у поданні сертифікатів відповідності з боку виробника, а також через зауваження технічного характеру з боку замовника, терміни підписання актів прийому-передачі тролейбусів дещо змістилися від попередньо затвердженого графіку. Тож нові тролейбуси вийдуть на маршрути орієнтовно 15 грудня.

«Станом на сьогодні на території тролейбусного депо Львова уже знаходяться перші 10 машин. У найближчий тиждень очікується поставка ще 10 одиниць нового рухомого складу. Однак виїхати на лінію та розпочати експлуатацію нового рухомого складу нові машини зможуть лише після підписання усіх необхідних двосторонніх документів», — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, згідно з договором між ЛКП «Львівелектротранс» та Концерном «Електрон», 50 нових тролейбусів місто має отримати до кінця березня 2020 року.

Нагадаємо, 4 листопада «Львівелектротранс» отримав перші десять тролейбусів «Електрон» із кондиціонерами. Спочатку планувалося, що, після підписання усіх актів прийому-передачі тролейбусів, уже в кінці місяця їх зможуть випустити на маршрути. Проте ЛКП «Львівелектротранс» довелося змістити попередньо затверджені графіки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук