Львівський «Електрон» показав процес виготовлення нових тролейбусів

Із цехів підприємства впродовж року має виїхати 50 одиниць цього транспорту

ЕкономікаЮлія Девда, 15 серпня, 19:12 2495 1

Львів оновлює громадський транспорт, роблячи ставку на екологічні його види: трамваї, тролейбуси й електробуси. Протягом року місцевий виробник – ТзОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електротранс» та ПАТ «Концерн Електрон» виготовить на замовлення міста 50 нових тролейбусів.

«Вони вже стоять на колесах німецької комплектації, всередині ж машини обладнають покращеною системою керування та якіснішими кондиціонерами. Також ми встановлюємо сучасні матеріали, які є стійкими до зношення», – розповів генеральний директор ТОВ «СП «Електронтранс» Василь Пецух.

Фото прес-служби ЛМР

50 тролейбусів закуповують в межах співпраці Львівської міської ради та Європейського банку реконструкції і розвитку. Останній надав містові кредит в 11 млн євро. Гроші скеровують на закупівлю запчастин та агрегатів для їхнього обслуговування.

«Я вірю, що потуги «Електрону» серйозно зростуть і вони зможуть вигравати тендери. Наступний з них, який буде оголошувати місто, – к упівля ще сотні тролейбусів, стільки ж автобусів і ще десять трамваїв», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Додамо, що у 2018 році Львів купив 150 одиниць громадського транспорту. До 2020 року оновити його в місті мають на 70%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук