Київ відмовився купувати львівські трамваї після тендеру

Київська влада під формальним приводом відмовилась від трамваїв заводу «Електрон», надавши перевагу польській компанії Pesa

ЕкономікаКатерина Чурилова, 21 березня 201939912
Львівський трамвай в Києві

Київська влада відмовилась від придбання львівських трамваїв після проведення тендеру. Формальною причиною стала відсутність довідки про відсутність непогашеної судимості в особи, яка від імені львівського заводу підписала угоду з «Київпастрансом».

Львівський «Електронтранс» 12 березня переміг у торгах на закупівлю для Києва 10 одиниць 26-метрових трамвайних вагонів, запропонувавши їх за 505 млн 392 тис. грн при очікуваній вартості закупівлі 568 млн 632 тис. грн. Єдиним конкурентом на торгах була польська Pesa Bydgoszcz пропонувала трамваї за 568 млн 443 тис. грн.

Проте 19 березня тендерний комітет комунального підприємства «Київпастранс» відмовився підписувати угоду з львівським заводом і змінив ім'я в графі «переможець» на POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ SPÓŁKA AKCYJNA. Це польська корпорація, що виготовляє трамваї під брендом Pesa.

Як пише сайт UBR.ua, причиною такого рішення, згідно з документом на сайті Prozorro, стало неподання впродовж обумовленого терміну довідки про відсутність непогашеної судимості (за злочини, «вчинені з корисливих мотивів») особою, яка підписала тендерну пропозицію.

«Комунальне підприємство «Київпастранс» оцінило вартість однієї довідки про відсутність судимості в 63 млн грн. Саме такою була різниця у вартості контракту на покупку 10 трамваїв між німецько-українським підприємством «Електротранc», який випускає техніку під торговою маркою «Електрон» у Львові, і польської корпорацією», – зазначає UBR.

Пропозицію «Електрону» відхилили

Пропозицію «Електрону» відхилили 19 березня

До слова, 19 березня спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» (Львів) перемогло в тендері «Київпастрансу» на постачання ще 10 трамваїв. У цьому тендері польська Pesa участі не брала, а конкурентом «Електротрансу» став торговий дім «УКВЗ-Україна», що постачає трамваї російського виробництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук