Із двох комунальних приміщень у центрі Львова виселили недобросовісних орендарів

Судові виконавці звільнили комунальні приміщення на пл. Міцкевича 6/7 та вул. Краківська, 7

Комунальні приміщення на пл. Міцкевича 6/7 звільнили від недобросовісного орендаря

Комунальні приміщення на першому поверсі будинку на пл. Міцкевича, 6/7 та у будинку на вул. Краківська, 7 звільнили від недобросовісних орендарів. Обидва приміщення використовували не за цільовим призначенням, тож управління комунальної власності у судах доводило потребу розірвати договори оренди та звільнити приміщення.

Зокрема, приміщення на пл. Міцкевича, 6/7 із 2001 року перебувало в оренді у ТзОВ «Кіновідеомистецький центр дозвілля «Касандра». Відповідно до договору, приміщення, загальною площею 307,5 м2 , де колись діяв кінотеатр ім. Лесі Українки, мали використовувати для демонстрації фільмів та проведення концертів. Натомість орендар без згоди управління комунальної власності ЛМР передав їх у суборенду приватним підприємцям: спершу тут відкрили магазин ювелірних виробів, а згодом взуттєвий магазин Vario.

Судові виконавці звільнили комунальне приміщення на пл. Міцкевича, 6/7

За інформацією управління комунальної власності ЛМР, у жовтні 2015 року Господарський суд Львівської області прийняв рішення щодо розірвання договору оренди із ТзОВ «КЦД «Касандра». У подальшому компанія намагалася оскаржити це рішення. Проте врешті Вищий господарський суд України відхилив її касаційну скаргу і залишив у силі рішення судів першої і апеляційної інстанції про розірвання договору оренди та зобов’язання повернути приміщення місту. 23 серпня 2018 року це рішення виконали.

Орендоване комунальне приміщення на вул. Краківській, 7 використовували не за призначенням

Окрім цього, 28 серпня звільнили від недобросовісного орендаря комунальне приміщення, площею 159,3 м2 на вул. Краківська, 7. У 2015 році управління комунального майна ЛМР звернулося до Господарського суду Львівської області з позовом про розірвання договору оренди на це приміщення із ТзОВ «Мімоза», оскільки орендар передав приміщення у суборенду без згоди управління. Суд задовольнив цей позов, проте Львівський апеляційний госпсуд у січні 2016 року його скасував. Управлінню довелося звертатися у цій справі до Вищого господарського суду України. Вищий госпсуд задовольнив касаційну скаргу, та залишив у силі рішення суду першої інстанції про розірвання договору оренди та звільнення приміщення. 28 серпня 2018 року приміщення повернули місту.

В управлінні комунальної власності ЛМР також зазначили, що напрацьовують проект ухвали щодо продажу приміщення на пл. Міцкевича, 6/7 на аукціоні. В управлінні також вважають за доцільне, виставити на продаж приміщення на вул. Краківській, 7, проте це питання вирішуватимуть на засідані депутатської комісії з питань комунальної власності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук