Суд зобов’язав ТзОВ «Касандра» звільнити орендоване приміщення в центрі Львова

ЕкономікаОксана Панчишин, 22 жовтня 201512990
Суд зобов’язав ТзОВ «Касандра» звільнити орендоване приміщення в центрі Львова
Площа Міцкевича, 6/7

ТзОВ «Касандра», яке від 2001 року орендує цілісний майновий комплекс на пл. Міцкевича, 6/7 у Львові, за рішенням суду виселяють, оскільки орендар самовільно надав в суборенду зазначені приміщення ювелірному магазину, а пізніше і взуттєвому магазину, що передбачало підвищення орендної плати, натомість орендар не звертався щодо зміни цільового використання.

Як інформує міське управління комунальної власності, згідно з договором оренди (укладався на 20 років), колишні приміщення кінотеатру (307,5 кв. м) повинні були використовуватись для концертно-видовищної діяльності, відповідно про зміну використання мали поінформувати управління комунальної власності.

Відтак бюджет міста недоотримав значну суму коштів. Тому управління комунальної власності звернулося до суду з певними позовними вимогами.

16 жовтня Господарський суд Львівської області задовольнив усі позовні вимоги: виніс рішення про розірвання договору оренди цілісного майнового комплексу та зобов’язання ТзОВ КВЦД «Касандра» повернути об’єкт оренди орендодавцю, управлінню комунальної власності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук