Кабінет міністрів розблокував рахунки «Суспільного»

Проблема з фінансуванням «Суспільного», яка тягнулася декілька років, зараз вирішена

ЕкономікаЮрій Братюк, 25 квітня2630

Кабінет міністрів України прийняв постанову, що вносить зміни до порядку використання державних коштів, передбачених на фінансування «Національної суспільної телерадіокомпанії України». Про це 25 квітня повідомляє «Урядовий портал».

Документ, розроблений Міністерством культури та інформаційної політики України, «дозволяє НСТУ погасити протягом 2020 року на підставі рішення суду заборгованість перед акціонерним товариством «Євроньюз», в тому числі сплатити виконавчий збір та інші витрати виконавчого провадження».

Своєю чергою, т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко наголосила, що таким чином проблема з фінансуванням «Суспільного», яка тягнулася декілька років, зараз, зрештою, вирішена.

Нагадаємо, що на рахунки «Суспільного» наприканцці лютого наклали арешт, після чого роботу каналу було заблоковано.

18 лютого Міністерство юстиції України відкрило виконавче провадження щодо стягнення із «Суспільного» боргу в сумі 10 млн євро судового збору на користь акціонерного товариства «Євроньюз».

Згодом з бюджету припинили виділяти кошти на оплату ліцензійних платежів за договором про створення українськомовної версії «Євроньюз», що й спричинило появу боргу та відповідний судовий процес.

«Суспільний мовник» отримав цей борг у спадок як правонаступник усіх прав та обов’язків колишньої державної Національної телекомпанії України, яка припинила свою діяльність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук