Кабінет міністрів України ліквідував держконцерн «Антонов»

ЕкономікаАндрій Стець, 25 липня 201710370

Кабінет міністрів України ліквідував державний авіабудівний концерн «Антонов». Про це свідчить відповідна постанова уряду від 19 липня 2017 року № 546.

«Ліквідувати державний авіабудівний концерн «Антонов». Утворити комісію з ліквідації концерну у складі згідно з додатком», - йдеться у повідомленні. Як повідомляється, головою зазначеної комісії призначено заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Юрія Бровченка, який має забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією концерну, та подання у двомісячний строк вимог кредиторами, а також подати у тримісячний строк Кабміну ліквідаційний баланс концерну.

Зазначимо, що рішення про ліквідацію концерну «Антонов» у зв'язку з тим, що всі три підприємства, що раніше входили в нього, впродовж березня-червня 2015 були передані в концерн «Укроборонпром», було ухвалене ще у січні 2016 року.

Зазначимо, що у концерн входили держпідприємство «Антонов», Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП) і держпідприємство «Завод 410 цивільної авіації».

Наприкінці березня 2015 року Кабмін передав держпідприємство «Антонов» з авіаконцерну «Антонов» до складу оборонного концерну «Укроборонпром». Пізніше, в червні, до складу «Укроборонпрому» також увійшли Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП) та київський авіаремонтний Завод 410 Цивільної авіації».

Державний концерн «Укроборонпром» створений в 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічному співробітництві. До складу концерну входять близько сотні підприємств ОПК України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук