Кабмін ліквідував Міндоходів і створив Державну фіскальну службу

Кабінет Міністрів України затвердив положення про Державну фіскальну службу (ДФС). Таким чином, в Україні остаточно скасовано Міністерство доходів і зборів.

Відповідну постанову уряду # 236 опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр».

Згідно з постановою, Державна фіскальна служба є центральним органом виконавчої влади, вона несе відповідальність за реалізацію держполітики у сфері справляння податків, ведення митної справи, адміністрування єдиного соціального внеску (ЄСВ) на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Крім того, Державна фіскальна служба здійснює державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями у рамках виконання податкового, митного законодавства та правил сплати ЄСВ.

Основними завданнями ДФС, крім реалізації держполітики, визначені: контроль за наповненням бюджету в частині податкових і митних платежів, контроль за виробництвом та обігом спирту, тютюнових виробів, контроль за своєчасністю розрахунків в інвалюті, дотримання правил ведення готівкових розрахунків та контроль за наявністю ліцензій або патентів для здійснення операцій, що підлягають ліцензуванню або патентуванню.

ДФС має право обмінюватися інформацією з іншими органами влади та аналогічними службами іноземних держав, звертатися до суду в передбачених законом випадках, надавати дозвіл на відкриття та експлуатацію митних складів і брати участь у наданні послуг цифрового підпису.

Керівником ДФС призначено Ігоря Білоуса. Заступниками голови Державної фіскальної служби стали Володимир Хоменко та Анатолій Макаренко.

Як очікується, Володимир Хоменко на посаді першого заступника голови ДФС займеться сферою діяльності податкової міліції та боротьби з податковими злочинами. Анатолій Макаренко на посаді заступника займатиметься митною службою, зазначає ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук