Кабмін спрямує на проекти регіонального розвитку €23 млн від Єврокомісії

ЕкономікаЮлія Поліковська, 16 листопада 20162960
Віце-прем’єр Геннадій Зубко повідомив, що €23 млн від Єврокомісії підуть на проекти регіонального розвитку

Кабінет міністрів України затвердив порядок проведення конкурсного відбору програм і проектів регіонального розвитку, на фінансування яких буде витрачено €23 млн в рамках першого траншу допомоги Єврокомісії. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«7 днів тому Єврокомісія прийняла рішення про виділення першого траншу. Це результат нашого дворічного співробітництва з європейськими партнерами. Прийнятою сьогодні постановою ми затвердили порядок проведення конкурсного відбору проектів і використання коштів. Через цей механізм будуть реалізовані програми регіонального розвитку, інфраструктурні проекти в об'єднаних територіальних громадах, буде вдосконалено систему моніторингу регіональної політики, створено геоінформаційну систему регіонального розвитку та інше», – повідомив Зубко.

Крім того віце-прем’єр зазначив, що Кабмін створить робочу групу, яка буде надавати підтримку при підготовці проектів місцевого самоврядування та супроводжувати їх реалізацію.

Зазначимо, Єврокомісія прийняла рішення про виплату першого траншу бюджетної підтримки у розмірі 23 млн євро в рамках виконання Додаткової Угоди № 1 «Про фінансування програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України», яку було підписано 19 липня 2016 року. Загальний обсяг фінансування, передбачений Угодою 55 млн євро (50 млн євро – бюджетна підтримка (перший транш в 2016 році – 23 млн євро, другий транш в 2017 році – 12,5 млн євро, третій транш в 2018 році – 12,5 млн євро та 2 млн євро – наприкінці контракту), 5 млн євро – додаткова підтримка).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук