Кабмін вдруге зменшив норми споживання газу для населення

Попередню постанову про зменшення норми для домогосподарств без лічильників за позовом облгазів скасував суд

У лютому уряд двічі зменшував норми споживання

Кабінет Міністрів вдруге змінив норми споживання природного газу для населення. Як інформує сайт UBR, рішення було ухвалене 28 лютого без попереднього анонсу і навіть не було внесене до порядку денного вчорашнього засідання Кабміну.

Як випливає із затвердженого документа, за наявності газової плити і відсутності лічильника в домогосподарстві нормою для людини відтепер є 3,28 м3 на місяць замість попередньої норми в 3,29 м3 на людину.

UBR відзначило, що за словами учасників ринку, зміна має суто технічний характер, щоб обійти рішення Окружного адміністративного суду Києва, який скасував чинність норми в 3,29 м3. «Це вже друга зміна норм споживання за останній місяць. Кабінет Міністрів в черговий раз порушив процедури узгодження регуляторних актів. Оприлюднення нової постанови за нормами споживання газу для споживачів без лічильників менш, ніж через місяць після оприлюднення попередньої постанови дискредитує державне регулювання взагалі. Воно має на меті просто обійти судове рішення», – розповів співрозмовник видання.

Відзначається, що ця технічна заміна, однак, змусить провести перерахунок платіжок, щонайменше за лютий.

Як пише сайт «Українські новини», міністр соціальної політики Андрій Рева згодом підтвердив, що Кабінет Міністрів знизив норму споживання газу населенням без лічильників за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання з 3,29 м3 до 3,28 м3 на одну людину на місяць.

Нагадаємо, раніше Верховний суд скасував постанову №203 Кабміну з нормою 3,30 м3 на людину, після чого уряд ухвалив нову постанову №63 вже з нормою 3,29 м3. Опісля з вимогою скасувати її до суду подав скаргу «Кременчукгаз», у межах забезпечення позову цю урядову постанову було заблоковано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук