Кабмін виділить кошти на ремонт театру імені Заньковецької

Аби ліквідувати аварійну ситуацію, потрібно 700 тисяч гривень

КультураК.С., 6 липня 20167460
Кабмін виділить кошти на ремонт театру імені Заньковецької
Гроші вирішили виділити після того, як зі стелі театру впав шматок штукатурки

Міністерству економіки доручено опрацювати питання виділення коштів на ремонт драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові. Про це йшлося на засіданні Кабінету міністрів 6 липня.

Аби ліквідувати аварійну ситуацію, потрібно 700 тисяч гривень. Міністерству економіки доручено опрацювати це питання.

Як розповів ZAXID.NET директор театру Андрій Мацяк, у глядацькій залі на одному із технічних балконів обвалився великий шматок тиньку.

«Ми сприйняли це як дуже тривожний сигнал, тож негайно створили відповідну комісію, залучили професіоналів. Я особисто повідомив про це і голову ЛОДА, і міністра культури. Ми, за порадою фахівців, ретельно простукали увесь тиньк у глядацькій залі і знайшли ще декілька місць, які за певних обставин також можуть обвалитись», - розповів Андрій Мацяк.

Він також наголосив, що термінового ремонту потребують також оркестрова яма, двері тощо.

«Ми не сидимо, склавши руки, ми постійно звертаємося всюди, де можемо. Нарікати немає на кого, усі з розумінням ставляться до нашої ситуації, тож я сподіваюся, що ми зможемо багато зробити», - говорить Андрій Мацяк.

Театр завершує сезон 17 липня, саме тоді мають початися ремонтні роботи. Директор театру сподівається, що їх вдасться завершити вчасно, адже новий сезон театр планує відкрити 6 вересня.

Театр імені Марії Заньковецької - пам'ятка архітектури ХІХ століття. Уже 50 років театр не ремонтується.

Про необхідність нагального ремонту будівлі театру графа Скарбка, у якому з 1944 року працює Національний театр імені Марії Заньковецької відомо уже давно.

«У 2017 році першому державному українському театрові виповниться 100 років з дня заснування. Ми взялись за роботу з підготовки до цього ювілею і прагнемо впорядкувати свій дім. Спільними нашими зусиллями з громадськістю, владою, друзями та колегами по мистецькому цеху, небайдужими меценатами вдалось відремонтувати частину приміщень, замінити покриття великої сцени, відремонтувати фасадні двері, вікна та сходи», - йдеться на сайті театру.

Театр провів декілька доброчинних концертів, під час яких збирали кошти на ремонт  покриття сцени та камерної сцени.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук