Театр Заньковецької збиратиме кошти на ремонт під час концерту

КультураК.С., 9 березня 20163730

Львівський театр імені Марії Заньковецької збиратиме кошти на ремонт камерної сцени під час благодійного концерту.

Концерт відбудеться 19 березня за участю акторів театру Людмили Нікончук, Марти Кулай, Романа Гавриша та оркестру театру під керівництвом  заслуженого артиста України Богдана Мочурада. Також у конценті візьмуть участь Олег Лихач, Ігор Радванський, Михайло Кушлик, Іван-Данило Лихач, Оксана Муха та вокальний октет «Орфей». Вестимуть концерт Альбіна Сотникова та Юрій Хвостенко.

Про необхідність нагального ремонту будівлі театру графа Скарбка, у якому з 1944 року працює Національний театр імені Марії Заньковецької відомо уже давно.

У 2017 році першому державному українському театрові виповниться 100 років з дня заснування. «Ми взялись за роботу з підготовки до цього ювілею і прагнемо впорядкувати свій дім. Спільними нашими зусиллями з громадськістю, владою, друзями та колегами по мистецькому цеху, небайдужими меценатами вдалось відремонтувати частину приміщень, замінити покриття великої сцени, відремонтувати фасадні двері, вікна та сходи», - йдеться на сайті театру.
Влітку 2016 запланований ремонт приміщення камерної сцени, котра є не тільки майданчиком для вистав театру, а й приміщенням для проведення творчих вечорів, зйомок телепередач, презентацій мистецьких проектів тощо. 

«Ми ж разом з друзями подаруємо вам гарне концертне дійство, кошти з якого будуть скеровані на ремонтні роботи», - говорять у театрі.

Нагадаємо, що у 2014 році театр імені Марії Заньковецької провів благодійний концерт «…На сцену!», який розпочав цикл благодійних культурно-мистецьких заходів. Під час концерту було зібрано приблизно 110 тисяч гривень.  Також 50 тис. гривень вдалося залучити завдяки пожертвам благодійників.

Саме на ці кошти і проводились ремонтні роботи планшету основної сцени театру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук