Концерт «…На сцену!» зібрав близько 160 тис. грн

Національний театр імені Марії Заньковецької провів благодійний концерт «…На сцену!», який розпочав цикл благодійних культурно-мистецьких заходів.

Під час концерту було зібрано приблизно 110 тисяч гривень.  Також 50 тис. гривень вдалося залучити завдяки пожертвам благодійників.

У концерті, який відбувся з аншлагом, взяли участь Ліля Ваврин, Ірина Федишин, Оксана Муха, Брія Блессінг, Павло Табаков, Олександр Божик, «Піккардійська терція» та оркестр театру (диригент – з. а. України Богдан Мочурад).

Як розповів ZAXID.NET директор-розпорядник театру Тарас Лисак: «Це був лише перший концерт. Ми плануємо проводити такі заходи двічі на рік, щоразу визначаючи важливу потребу, чи то соціальну, чи громадську, чи театральну. Нас вразила активність людей, очевидно, що в нашому суспільстві стає все менше байдужості, тож такі заходи є потрібними».

Концерт мав на меті зібрати кошти для повної заміни планшету сцени. Останній раз така заміна проводилася у 50-х роках ХХ століття, а тому термін експлуатації  давно минув. Планшет сцени зношений, в окремих місцях вилущений. Це може призвести до травматизму акторів під час репетицій та вистав.

Фрагментарні ремонтні роботи на покритті планшету сцени проводити недоцільно, необхідним є комплексний підхід до капітального ремонту: укріплення несучих конструкцій разом із заміною покриття.

Особливості та складності такого ремонут полягають у тому, що проводити його можна лише у серпні, коли театр піде у відпустку. Інакше ремонт повністю паралізуює роботу театру. Для виконання робіт необхідно близько 250 000 гривень. Роботи будуть проведені у будь-якому випадку, при необхідності - в борг, кажуть у театрі.

Нагадаємо, що концерт мав відбутися 15 червня, проте у зв'язку з оголошенням жалоби його було перенесено на 28 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук