У львівських театрах проведуть ремонти, щоб підвищити безпеку постановок

Сьогодні, 19 червня, на пленарному засіданні Львівської міськради було затверджено Програму підвищення безпеки театральних постановок у театрах міста Львова. За відповідне рішення проголосувало 58 депутатів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Початково Програму було складено лише для Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької, зважаючи на незадовільну якість планшету сцени і небезпеку травмування акторів та інших учасників дійств. Проте, за словами начальника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич, учора, 18 червня, профільна комісія прийняла рішення, що Програма має передбачати виділення держкоштів й іншим комунальних театрам, які мають аналогічні проблеми.

Відтак додаток до Програми доповнено виготовленням проектно-кошторисної документації Львівського драматичного театру імені Лесі Українки (200 тис. грн), ремонтно-реставраційними роботами Львівського академічного духовного театру «Воскресіння» (600 тис. грн), проведенням робіт з електропостачання (757 тис. грн), капітальним ремонтом малої сцени Першого українського театру для дітей та юнацтва (300 тис. грн), облаштуванням дахової котельні та реконструкції системи опалення Львівського академічного театру імені Леся Курбаса (1, 26 млн грн) і реконструкцією аварійного виходу Львівського театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» (600 тис. грн).

Програма має на меті забезпечити належні умови функціонування театрів міста в частині театральних постановок, забезпечення належних умов праці акторського і технічного персоналу, зокрема убезпечення від виробничого травматизму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук