Кабмін виділив €15 млн для гарантії проведення «Євробачення-2017»

Рішення щодо оголошення міста-господаря конкурсу буде ухвалене днями

КультураК.С., 27 липня 20162920
Кабмін виділив €15 млн для гарантії проведення  «Євробачення-2017»

Кабмін виділив Європейській мовній спілці €15 млн як гарантію проведення «Євробачення-2017» та забезпечив необхідними коштами Держкомтелерадіо. Про це у своєму Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«"Євробаченню" в Україні - однозначно бути! Ми вже ухвалили рішення забезпечити фінансові гарантії для підготовки та проведення пісенного конкурсу - дали Європейській мовній спілці гарантії у розмірі 15 мільйонів євро. А також забезпечили Держкомтелерадіо необхідними коштами для здійснення заходів із підготовки та проведення Євробачення», - повідомив глава уряду.

Нагадаємо, що раніше міністерство культури України заявив про перенесення на невизначений термін визначення міста-переможця на проведення міжнародного пісенного конкурсу. Він зазначив, що причиною перенесення стала затримка з фінансовими гарантіями.

Згодом на сайті Мінкульту з'явилось офіційне повідомлення, що рішення щодо оголошення міста-господаря пісенного конкурсу буде ухвалене вже найближчими днями за результатами детального фінального обговорення членами оргкомітету кокнурсу.

У фінальну частину відбору міста-господаря Євробачення пройшли Київ, Одеса і Дніпро. Львів, який також претендував на право провести конкурс, до фіналу не потрапив.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук