Кабмін встановив компенсацію податку з фізосіб для військових після звільнення зі служби

ЕкономікаАндрій Стець, 1 червня 201713670
Кабмін встановив компенсацію податку з фізосіб для військових після звільнення зі служби
Будівля Кабінету міністрів України

Кабінет міністрів України своїм розпорядженням №375 від 31 травня встановив виплату щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями після звільнення зі служби.

Зокрема, затверджено зміни до Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, які утримують із грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими і особами рядового і начальницького складу.

Постанова передбачає виплату зазначеної грошової компенсації як під час проходження служби, так і після звільнення.

Витрати, пов'язані з виконанням постанови, будуть здійснюватися в межах асигнувань на грошове забезпечення, передбачених у державному бюджеті для утримання відповідних державних органів.

Нагадаємо, що 4 травня президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей» та Закон «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук