Кабмін зняв посилений контроль за торгівельними операціями з Австрією

Австрія виключена з переліку країн, торгові операції з якою підлягають посиленому контролю в межах адміністрування закону про трансферне ціноутворення, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Таке рішення було прийнято Кабінетом міністрів 1 липня на підставі ноти, отриманої від посольства Австрії, йдеться у розпорядженні уряду №677, опублікованому на сайті уряду 6 липня.

«Грунтуючись на отриманій від дипломатичного представництва Австрійської республіки в Україні вербальній ноті від 18 червня 2015 року з коментарями щодо невідповідності законодавства Австрійської Республіки ставкам корпоративного податку в Австрії, розкриття інформації про структуру власності юридичних осіб ..., а також щодо готовності переглянути чинну Конвенцію між урядом України і урядом Республіки Австрія про уникнення подвійного оподаткування і запобігання податковим ухиленням щодо податків на прибутки і майно в частині розширеного обміну податковою інформацією», — зазначені в розпорядженні аргументи ухвалення такого рішення.

Нагадаємо, уряд України вніс Австрію до переліку країн, операції з якими підлягають контролю  в межах адміністрування закону про трансферне ціноутворення, розпорядженням №449 від 14 травня 2015 року. Цим же документом до цього списку зарахували Туркменістан, Особливий адміністративний район Китаю Гонконг і Ніуе, але водночас виключили Албанію, в результаті загальна кількість країн в переліку склала до 76.

У грудні минулого року Верховна Рада прийняла урядовий законопроект, яким вносяться зміни до Податкового кодексу щодо контролю за трансферним ціноутворенням. Цей документ збільшує штраф за незадекларовані операції з 1% до 5% від суми операції і вводить застосування методу порівняльної неконтрольованої ціни для всіх операцій з експорту-імпорту товарів, які котуються на міжнародних біржах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук