Канада шукатиме інвесторів для українських компаній, які втратили російський ринок

Канада  докладатиме особливих зусиль для пошуку партнерів і залучення інвестицій для тих українських компаній, які нещодавно втратили російський ринок через глибоку кризу у стосунках між Україною та Росією.

Про це заявив президент Канадсько-Української торгової палати Зенон Потічний під час відкриття економічного форуму «Україна-Канада», який триває сьогодні, 29 травня, у Львові.

За словами Потічного, також Канада готова допомогти з пошуком інвестицій для модернізації українських підприємств, аби підвищити їхню конкурентоздатність на світовому ринку.

Президент Канадсько-Української торгової палати також наголосив,  що наразі партнерство України та Канади має більш політичний, ніж економічний характер.

За словами Потічного, за 2013 рік грошовий оборот між двома країнами становив всього $350 млн за 2013 рік, і це дуже мала цифра. 

Експерт також висловив сподівання, що у найближчому майбутньому співпраця між двома країнами вийде на новий рівень.

«Завдання Канадсько-Української торгової палати полягає у тому, аби поглибити інвестиційну, торговельну співпрацю між нашими країнами», - заявив Потічний. 

Він також висловив сподівання, що корупційна складова української економіки, яка заважала активній співпраці між двома країнами в недавньому минулому все ж буде мінімізована, або й зведена до нуля. 

«Мені тішить, що новий уряд України, якому довелось працювати у дуже складних умовах, декларував і декларує демократичні реформи, бореться з корупцією, яка десятиліттями заважала розвиткові української економіки», - зазначив Потічний. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук