Мішель Терещенко продав свій конопляний бізнес через похід у політику

За словами майбутнього кандидата в президенти, політику й бізнес «неможливо пов’язати»

Мішель Терещенко поряд із плантацією конопель

Мішель Терещенко, який подав у відставку з посади міського голови Глухова та заявив про намір балотуватися в президенти, продав свій бізнес із вирощування льону та конопель.

«Це вже не мій бізнес. Три тижні тому я продав свій бізнес бельгійській компанії. Тобто він – вже не мій», – заявив він в інтерв’ю АгроІнсайдеру (iAgro).

Він не уточнив назву компанії-покупця. За даними iAgro йдеться про бельгійську компанію-партнера, з яким Терещенко розпочинав льонарський бізнес в Україні.

На думку Терещенка, політику й бізнес «неможливо пов’язати». «Якщо ви вибрали політичну кар’єру, вам потрібно служити, допомагати людям. Це місія», – заявив він.

«Коли я починав працювати як Глухівський міський голова, то бачив, що єдиний шанс для міста отримати інвестиції – стати кластером вирощування льону та конопель, тому що в Глухові давно працює інститут цих культур», – пояснив Терещенко.

Він розповів: «Глухів – це колишня «резиденція» моєї родини. Тому коли я починав інвестувати сюди, моїм бажанням було допомогти інституту. Я брав в оренду землю навколо Глухова, і ми вирощували льон, а потім, після зміни закону, ще і ненаркотичну коноплю. Ми обробляємо 400 га під льоном і стільки ж – під коноплями». За словами Терещенка, «найбільший прибуток на гектар дають коноплі».

На запитання, якими б були його кроки в галузі сільського господарства в разі перемоги на президентських виборах, він відповів: «Перший закон буде про коноплю. Треба дати можливість вирощувати коноплю не тільки технічного використання, а й для користування» (в Україні масове вирощування конопель заборонене законом, - ред.)

«Я вважаю, що це дуже терміново. Нині спостерігається шалене зростання ринку, особливо в Канаді, США. Але це не рішення президента. Треба готувати закон і проводити його в парламенті», – додав він.

Мішель Терещенко – нащадок українських цукрових магнатів, який кілька років тому приїхав до України (громадянство отримав у 2015 році) і взявся відроджувати лляну промисловість.

27 вересня він заявив про дострокове складання повноважень мера Глухова, а 1 жовтня – про намір висунути свою кандидатуру в президенти на виборах 2019 року.

Нагадаємо, 2017 року тоді ще міський голова Глухова Мішель Терещенко оголосив про відкриття першого в Європі центру терапії марихуаною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук