«Карпати» не зуміли переграти «Олександрію» у Львові

СпортІгор Саджениця, 20 серпня 20178041
Ігор Худоб'як так і не зумів відзначитися у матчі проти «Олександрії»

У матчі 6 туру УПЛ львівські «Карпати» вдома так і не зуміли обіграти «Олександрію».

Попри численні нагоди, понад 4 тис. глядачів, які у дощ прийшли на стадіон, голів у виконані команд так і не побачили. Відтак матч закінчився з рахунком 0:0.

Головний тренер львів’ян Серхіо Наварро знову провів ротацію у складі. Цього разу в стартовій одинадцятці знайшлося місце черговому новачку – аргентино-італійцю Фернандо Тіссоне. Попри те, що він лише цього тижня приєднався до команди, своїми діями гравець, за плечима якого понад дві сотні матчі у італійській Серії А та іспанській Примері, загострював гру та підсилив гру команди у центрі поля. Це при тому, що майже 1,5 роки гравець був поза футболом через травму.

З інших змін – Іван Лобай повернувся в центр захисту, а Олег Голодюк відбув дискваліфікацію і теж вийшов на поле зі старту.

Тренер олександрійців Володимир Шаран теж вдався до ротації, помінявши семеро гравців. Причина – у четвер, 17 серпня, його команда грала у Білорусі проти місцевого БАТЕ у Лізі Європи. Зіграла доволі вдало, відстоявши результативну нічию. У наступний четвер, 24 серпня, на них чекає ще один матч з білорусами. Тож деяким гравцям потрібен був відпочинок. Володимир Шаран сам зізнався, що не всі у його команді готові фізично до таких навантажень, відтак готовий був пожертувати матчем у Львові заради надважливого матчу за вихід у групову стадію Ліги Європи.

З початку матчу почав накрапати дощ. Традиційна львівська футбольна погода. Навіть самі гравці «Карпат» після матчу казали, що за таких умов було зручніше грати, аніж під пекучим сонцем. Та дощ вніс і свої корективи – часто гравці ковзали на полі, в неочікувані моменти падали і не могли дати точний пас.

З перших хвилин «зелено-білі» могли відкривати рахунок у цьому матчі. Ігор Худоб’як подав з кутового, а Артем Федецький в дотик від землі пробивав під поперечину. Владислав Леванідов кінчиками пальців перевів м’яч над перекладиною.

Ще раз Ігор Худоб’як вже сам міг забивати гол у цьому матчі. Однак його ефектний удар не був надто складним для воротаря. Хоча перед тим капітан львів’ян технічно прибрав суперника.

До перерви, і згодом після поновлення гри Роман Дебелко двічі мав можливість відзначитися. Спочатку йому забракло техніки прокинути м’яч повз голкіпера, а в моменті з проходом Івана Лобая, він не зумів пробити в сторону воріт.

Варто зазначити, що після перерви «Карпати» почали грати більш прагматичніше, і створювати численні нагоди. І одного разу навіть забити. Однак ще до цього пролунав свисток арбітра, який просигналізував про порушення правил – напад на воротаря. Перед тим свій гол, який теж не зарахували, забив Віталій Пономар – офсайд.

Останні десять хвилин матчу «Карпати» були активніші на частині поля суперника. Однак їх активність ні до чого не призвела. На табло так і залишилися нулі.

Вже після матчу фанати «Карпат» були не надто задоволені результатом. Тож футболістам знову довелося йти на розмову до них.

З позитивів цього матчу можна відзначити лише те, що «Карпати» вперше в цьому сезоні не пропустили гол. І набрали одне залікове очко. З негативу – вони так і не зуміли обіграти вдома команду, яка змінила більше, аніж половину гравців основного складу, а в четвер провела важкий виїзний матч у Білорусі.

Наступний матч «Карпати» зіграють у Києві проти донецького «Олімпіка» 26 серпня. Команда Романа Санжара лише на цих вихідних вперше у цьому сезоні пропустила гол і зазнала першої поразки у матчі проти «Шахтаря». І лише якщо «Ворскла» обіграє дома «Маріуполь», вони опустяться на четверте місце. У той час як «Карпати» треті з кінця у турнірній таблиці.

А наступний домашній матч «зелено-білі» зіграють вже у вересні після матчів національної збірної. Тоді до Львова вже на виїзний матч завітає рівненський «Верес», для якого місто Лева стало, певною мірою, домашнім.