Картину за €120 млн випадково знайшли на горищі

КультураК.С., 12 квітня 20160
Картину за  €120 млн випадково знайшли на горищі
фото АР
Картина, знайдена у Тулузі

На горищі будинку в Тулузі (Франція) знайдена картина, яка, на думку фахівців, є втраченим 400 років тому полотном Мікеланджело да Караваджо «Юдита та Олоферн», повідомляє Associated Press. Вартість знахідки оцінюється у €120 млн.

Картину виявив господар будинку, коли піднявся на горище, щоб подивитися, звідки капає вода. Предки власника оселилися в цій будівлі у середині XIX століття.

Експерт Ерік Туркі зазначив, що полотно є в доброму стані попри умови, у яких воно зберігалося. Точний висновок про авторство наразі не оприлюднено. Але з долею ймовірності полотно належить пензлю італійського художника Мікеланджело Мерізі да Караваджо. Картині присвоїли статус національного надбання Франції, який, зокрема, передбачає, що вона не може бути вивезена з країни протягом найближчих 30 місяців.

Картина з Національної галереї мистецтв у Римі

На межі XVI-XVII століть Караваджо написав дві картини на біблійний сюжет про Юдиту та Олоферна. Одна зберігається у Національній галереї мистецтв у Римі, інша зникла приблизно через 100 років після створення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук