Керівник «Інтера» вважає російські серіали потрібними для України

КультураК.С., 24 вересня 201510204
Керівник «Інтера» вважає російські серіали потрібними для України

Керівник Inter Media Group Анна Безлюдна заявила, що вона проти відмови від демонстрування російських серіалів.

Відповідаючи на запитання, які телесеріали є близькими для українців духовно, Анна Безлюдна відповіла: «Є певна навіть не звичка, а ментальність. Ось ми так одягаємося, для нас це нормально. Але якби я прийшла із закритим обличчям, ви би здивувалися. В іншій країні це не видалося би дивним – така модель поведінки. Тому турки – це турки, а ми – це ми».

«Я не відкрию великий секрет: природно, нам близькі російські серіали, тому що ментальність схожа. Ми роками, тисячоліттями живемо у спільному духовному культурному просторі. А тепер давайте усе це відкидати, відрізати? Це навіть не різати під собою гілляку, а ногу собі пиляти. Це ненормально», - цитує Безлюдну сайт Національної спілки кінематографістів.

Відповідаючи на питання, яке кіно буде демонструвати канал у зв’язку із забороною російських фільмів і серіалів, Анна Безлюдна розповіла, що « після прийняття закону проблема є. Заборонені усі серіали і програми, вироблені в РФ із 1 січня 2014 року (натомість НСКУ нагадала, що на програми заборона не розповсюджується). Наприклад, демонструвати мелодраму, яка була знята 15 грудня 2013-го можна, а 15 січня 2014-го – уже ні. Чому? На це питання в рамках правового поля чітко відповісти не можна, можна відповісти з точки зору певної політичної доцільності. політика – це політика, а законодавство – це законодавство. Я ніколи не приховувала своєї позиції, що такі кроки не підтримую. Заборони – не найбільш ефективний спосіб досягнення результатів, це не ринковий підхід». 

Нагадаємо, нещодавно генеральний продюсер Film.ua Віктор Мірський та керівник групи StarLightMedia Володимир Бородянський заявили, що обидві компанії планують продовжити співпрацю з російським ринком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук