Керівник «Укрзалізниці»: приватні енергокомпанії заробляють на залізниці щомісячно по ₴500 млн

ЕкономікаІрина Данилів, 12 червня 20153300
Керівник «Укрзалізниці»: приватні енергокомпанії заробляють на залізниці щомісячно по ₴500 млн

В.о. гендиректора «Укрзалізниці» Максим Бланк дав вказівку здійснювати закупівлю електроенергії безпосередньо на Оптовому ринку електроенергії і не купувати її у незалежних енергопостачальників. На своїй сторінці у Facebook він повідомив, що на сьогодні незалежних постачальників всього три і всі вони пов'язані між собою.

«Незалежні постачальники, у свою чергу, купують електроенергію там же, на Оптовому ринку електроенергії. Так сталося, що впродовж багатьох років незалежні постачальники не змінюються - їх три – «Укренерготранзит», «Газенерго»  та «Енерготраст» і всі вони афільовані між собою», - йдеться в повідомленні Бланка.

Він також заявив, що така схема закупівель є результатом багаторічної змови, яка приносить її учасникам щомісячний прибуток у розмірі 400- 500 млн грн. Отримані від «Укрзалізниці» гроші енергопостачальними зливали у в «податкові ями» та виводили в офшор.

«Сьогодні я дав вказівку здійснювати закупівлю на Оптовому ринку та підготувати проведення нових тендерів на закупівлю електроенергії, де, серед іншого, буде оцінюватися податкова чистота постачальників. Я знаю, це вже не перший тоталізатор, але він відкритий – «Бланк проти енергопостачальників». Це найбільша схема, яка працювала на УЗ. Люди, пов’язані з нею, небезпечні та мають серйозний «дах». Ваші ставки?», - написав Максим Бланк.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук