Керівництво Львівщини ініціює повернення ЛАЗу у державну власність

ЕкономікаДар'я Буряченко, 13 жовтня 20145991

Львівська обласна державна адміністрація надіслала у Фонд державного майна України, Верховну Раду та Кабінет міністрів лист, у якому наголосила на необхідності повернення у державну власність низки підприємств. 

Про це сьогодні, 13 жовтня, на прес-конференції розповів перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник, інформує Galnet.

Йдеться про повернення у державну власність Львівського автобусного заводу та низки інших підприємств, зокрема, ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», ТОВ «Універсальна бурова техніка», ПАТ «Львівсільмаш», ВАТ «Стрий-Авто», ВАТ «Львівський завод «Автонавантажувач».

«Це є унікальні для Львівщини підприємства. Вони займають великі площі, мають величезну інфраструктуру, мали, а деякі продовжують мати, унікальне обладнання, на них працювали тисячі працівників», – наголосив чиновник.

За його словами, власники, які всередині 90-х років їх приватизовували, потім продавали і перепродували. 

«Власність перебігала з однієї сфери компетенції в іншу й штучно виводилась із державної власності, а нині, фактично, втрачена. Перебувати в такому стані ці підприємства не можуть», – зауважив Ситник.

«Облдержадміністрація ініціює повернення до державної власності колишнього Львівського автобусного заводу з метою прийняття публічного рішення щодо відновлення його ефективної господарської діяльності. Окрім цього, звертаємося доручити профільним комітетам ВР, Кабміну та Фонд держмайна України розробити та напрацювати нормативно-правові акти, закони про націоналізацію (повернення до державної власності) підприємств в Україні та ініціювати внесення змін у законодавство України про приватизацію», – йдеться у листі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук