Керівництво "Дрогобицького машинобудівного заводу" врегулювало конфлікт із працівниками

Економіка15 червня 20103620

На ВАТ «Дрогобицький машинобудівний завод» врегульовано конфлікт трудового колективу та адміністрації. Як поінформував 15 червня під час прес-конференції в. о. генерального директора заводу Василь Очеретнюк, наприкінці квітня відбулася Рада примирення у Львові, і був затверджений план виходу з конфлікту, що виконується. З 11 травня завод почав працювати.

За інформацією В.Очеретнюка, працівникам заводу виплатили зарплату за два місяці простою. Загалом було виплачено 505 тис. грн заборгованості з зарплати, що накопичувалася з грудня, та 123 тис. грн. відрахувань з зарплати у державні фонди. У присутності заступника голови Львівської облдержадміністрації Євгена Пастуха, в. о. гендиректора заводу пообіцяв до кінця червня виплатити чергову частину заборгованості. На сьогодні вона становить близько 0,5 млн грн.

В.Очеретнюк також спростував інформацію про те, що обладнання підприємства ріжеться на металобрухт. За його словами, робоче обладнання з аварійних цехів перенесли у наявні цехи. Також у планах керівника наприкінці 2011 – початку 2012 року - запустити в роботу новий цех, на що є розроблена проектна документація.

Про те, що ситуація на підприємстві врегульовується підтверджує і голова ради трудового колективу, газорізальник Андрій Сенів. "Спочатку ми сприйняли В.Очеретнюка з недовірою. Однак уже досягнули порозуміння. Віримо, що скорочувати працівників не будуть. Проте хотілося б, щоб трудовий колектив поповнили, але для цього потрібні замовлення", - зазначив А.Сенів.

Є.Пастух порекомендував керівнику ВАТу провести загальні збори акціонерів, які не відбувалися на підприємстві з 2008 року, для того, щоб остаточно зняти усі проблемні питання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук