Кілька музикантів відмовилися від виступу через слоган «Крим наш»

Кілька музикантів відмовилися від виступу через  слоган «Крим наш»

Кілька російських музикантів відмовилися виступати на музичному фестивалі «Крим Фест», який стартував під Севастополем в понеділок, 20 липня, і триватиме весь тиждень. Причиною відмови музиканти назвали «ура-патріотичну» стилістику заходу та слогани типу «Крим наш», повідомяє портал ЗвUкі.Ру.

Так, російська реп-група 25/17 на своїй сторінці в соцмережі «ВКонтакте» пояснила свою відмову наступним чином: «Ми "як дорослі люди" розуміємо, що потрібно "простому народу", але це ображає наші естетичні почуття і порушує дані нам обіцянки. Сподіваємося на ваше розуміння».

«Для тих, хто хотів побачити нас на фестивалі "Крим Фест”.  Група Distemper не візьме участь у цьому фестивалі.. Ми не можемо ділити сцену з деякими “хедлайнерами"» - цитує заяву однієї з найбільш відомих ска-панк груп портал ЗвUкі.Ру.

Про порушення обіцянок, даних організаторами, виданню повідомив також лідер панк-групи «Таргани» Дмитро Спірін: «Справа в тому, що, крім стандартних умов і домовленостей, у нас ще були абсолютно конкретні вимоги щодо суспільно-політичного позиціонування фестивалю та про неможливість використання слоганів типу "Крим наш". Всі ці наші вимоги не викликали жодних категоричних заперечень. Проте організатори порахували можливим порушити ці умови. Тому ми не вважаємо для нас можливим виступ там», - пояснив музикант. Останньою краплею для панк-колективу стала публікація фотографії з горезвісним слоганом. 

Ура-патріотичний тон фестивалю збентежив далеко не всіх виконавців, наголошує портал. Так, директор групи «Слот» Антон Дяченко заявив, що колектив відразу погодився брати участь у «Крим Фест» і не побоялися подальших можливих проблем з виїздом за кордон. А група «Аліса» наголосила, що в них «захоплює дух від патріотизму».

Так само портал ЗвUкі.Ру висловив тривогу з приовду великої кількості воєнізованих шоу. «Таке враження, що спонсорство фестивалів та пропаганда військової техніки та атрибутики на майданчиках - основне завдання Міністерства оборони РФ».

Нагадаємо, Андрій Макаревич відмовився брати участь у фестивалі «Нашестя» через демонстрацію там військової техніки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук