Кінооб'єднання «Вавилон'13» презентували проекти чотирьох нових фільмів

Учасники кінематографічного об'єднання «Вавилон'13» 22 вересня на фестивалі Гогольfest презентували чотири документальних фільми, які знаходяться у стадії виробництва. Це -  «Бранці» Володимира Тихого, «Залізна сотня» Юлії Гонтарук, «Крим. Як це було» Костянтина Кляцкіна, «#war_note» Романа Любого.

Фільм «Бранці» Володимир Тихого це документальний детектив. Фільм є розслідуванням студента-біолога Олександра Клочка, який виносив поранених та вбитих з вулиці Інститутської. Під час цих кривавих подій в коридорі Жовтневого палацу Сашко зустрів солдата внутрішніх військ. Такого ж як і він чорного від сажі спалених покришок, смертельно стомленого та розгубленого двадцятирічного хлопця. Солдат срочник ВВ став метафізичним дзеркалом, у якому хлопець побачив власне відображення з протилежним полюсом.

«Залізна сотня»  Юлії Гонтарук -  кіно про людей, які пішли на війну, про ціну, яку вони платять за свободу цієї країни, і якими вони стануть після війни. Який вони оберуть шлях у мирному житті, чи знайдуть себе.

«Крим. Як це було» Костянтина Кляцкіна покаже історію офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили своїй присязі на вірність народу України. Це фільм про тих, хто не спокусився оманливими обіцянками керівництва «братського» флоту. Про тих, хто першими зіткнулися з тактикою «гібридної війни», яку Росія випробувала в Криму і згодом реалізувала на Сході України.

"‪#‎war_note" Романа Любого – це спроба показати, і можливість побачити що відбувається на порозі Європи у 2015 році очима безпосередніх учасників подій. Режисер збирає відео з телефонів, планшетів, цифрових фотоапаратів тощо), зроблене самими бійцями.

Наразі фільм знаходиться на стадії виробництва. 

Нагадаємо, перший повнометражний фільм «Вавилону'13» «Сильніше, ніж зброя» увійшов до числа десяти фільмів-номинантів 7-го Міжнародного Лондонського артфестивалю Passion For Freedom. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук